Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
31 °
Die
31 °
Hën
30 °
Mar
31 °
E premte, 19 Gusht, 2022
spot_img

Drejtonte motoçikletën i dehur/ Gjatë kontrollit, francezit në Sarandë i gjenden mbi 100 mijë euro në çantë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një francez i identifikuar me emrin Renan, ishte duke drejtuar një motoçikletë, kur u ndalua nga policia e Sarandës dhe u vërtetua se ishte në gjendje të dehur.

albsig

Burime për mediat bëjnë me dije se gjatë kontrollit të ushtruar, atij i janë gjetur në çantë një shumë prej 105 mijë eurosh.

Gjithashtu, edhe motoçiketa që ai drejtonte ishte në emër të një personi tjetër, po ashtu francez i njohur me emrin Peter Ivan, i cili banonte në lagjen nr 3 në Sarandë.

Ndërkohë policia po vijon hetimet për të zbardhur çështjen, marrëdhënien që kanë dy shtetasit francezë me njëri-tjetrin dhe burimin e shumës mbi 100 mijë euro.

Vijon…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img