Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
3.1kmh
40 %
Enj
12 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
12 °
E enjte, 2 Dhjetor, 2021
spot_img

Drejtonte makinën pa patentë, përplasje e fortë në Durrës

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9a351f8c33be17ae7d92d164e98f40f6

Një aksident automobilistik është shënuar mbrëmjen e sotme në fshatin Kullë të Durrësit.

Bëhet me dije se në aksident janë përfshirë një makinë tip ‘Benz’ dhe një tip ‘BMW’. Mësohet se makina tip ‘Benz’ që drejtohej nga një adoleshet që nuk kishte patentë, është përplasur me makinën tjetër.

Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka dëme në njerëz, por vetëm ato material.

Sakaq, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po pun on për zbardhjen e plotë të rrethanve të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img