Tirana
scattered clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
77 %
1kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
30 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Drejtonte ambulancën ku humbi jetën e moshuara me Covid-19, arrestohet shoferi 51-vjeçar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0b98e1d245743b70aa176f7f09596bd7

Policia e Durrësit ka arrestuar 51-vjeçarin, i cili drejtonte ambulancën që u aksidentua në autostradën Tiranë-Durrës.

Si pasojë e aksidentit humbi jetën pacientja me Covid-19 që ndodhej brenda.

 “Specialistët e Qarkullimit Rrugor në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës arrestuan në flagrancë shtetasin I. D., 51 vjeç, banues në Sarandë, pasi më datë 14.02.2021, duke transportuar me autoambulancë nga Saranda në drejtim të Tiranës, një paciente në gjendje të rëndë shëndetësore, ka dalë nga rruga në autostradën Durrës-Tiranë, duke u përplasur me murin rrethues të një subjekti dhe për pasojë ka ndërruar jetë pacientja, shtetasja A. Sh., 70 vjeçe”,- thuhet në njoftimin e policisë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img