Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Drejton makinën i dehur dhe pa leje drejtimi në mes të dëborës, arrestohet i riu (Emri)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Materialet proceduriale i kaluan Prokurorisë Rrethit Gjyqësor Dibër për veprën penale “Drejtim i automjetit në mënyrë të parregullt”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img