Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
35 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Drejtoi mjetin në gjendje të dehur dhe shkaktoi aksident, Gjykata merr vendimin për këngëtarin Aleksandër Gjoka

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjykata e Tiranës ka vendosur masën “arrest shtëpie” për këngëtarin Aleksadër Gjoka, i cili u arrestua dy ditë më parë duke drejtuar makinën në gjendje të dehur.

Kujtojmë që këngëtari u arretua më 21 maj, pasi po drejtonte makinën në gjendje të dehur dhe si pasojë ka shkatuar aksident në Farkë.

Në fakt, kjo nuk është hera e parë që këngëtari arrestohet i dehur nga Policia. Edhe në vitin 2019 ai ëhstë ndaluar nga një patrullë e Policisë Rrugore dhe pas testit të alkolit, ka rezultuar i dehur.

Më shumë

spot_img
spot_img