Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
31 %
3.6kmh
40 %
Die
25 °
Hën
25 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
23 °
E diel, 25 Shtator, 2022

“Drejtësi për Jonadën”, sërish sot protestë!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Qytetarët kanë organizuar një tjetër protestë ditën e sotme nën moton “Drejtësi për Jonadën”, 7 vjeçaren e cila u vra nga skafi që drejtohej nga oficeri i policisë, Arjan Tase.

Ditën e sotme në orën 19:30 është paralajmëruar të nisë protesta e thirrur nga protestuesit të cilët u mblodhën para ministrisë së brendshme dhe kryeministrisë ku edhe vendosën ultimatum prej 72 orësh për shkarkimin e ministrit të Brendshëm Bledi Çuçi dhe ministres së Turizmit, Mirela Kumbaro.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img