Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Aktualitet

Drejt përfundimin, Rama publikon pamjet nga tranformimi urban e mjedisor i lumit të Gjanicës: Dje ishte një vatër ndotje, sot një arterie e gjelbër

Shkruar nga Newsbomb
Drejt përfundimin, Rama publikon pamjet nga tranformimi urban e mjedisor i

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm e ka nisur me pamjet nga kantieri i lumit të Gjanicës.

Në llogarinë e tij në “Facebook”, Rama shkruan se deri ishte ishte një vatër ndotje dhe rrezik përmbytje për qytetin dhe sot është një arterie e gjelbër e zemrës së Fierit

Postimi i plotë:

MIRËMËNGJES

dhe me kantierin e fazës së dytë drejt përfundimit të transformimit urban e mjedisor të lumit Gjanicë, i cili deri dje ishte një vatër ndotje dhe rrezik përmbytje për qytetin dhe sot është një arterie e gjelbër e zemrës së Fierit, ju uroj një ditë të mbarë

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese