Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
29 %
5.7kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
2 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Drejt martesës me Beniadën? Ish-konkurrenti i “Përputhen” bën deklaratën e papritur

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Albi, ka qenë një nder emrat më të komentuar në emisionin e dashurisë.

Ndonëse u largua nga programi, Albi ka vijuar të jetë në qendër të portaleve rozë. Së fundmi, ai ka qenë i ftuar në emisionin “Expuls”, ku ka folur për jetën e tij dhe planet që ka.

Në një nga rubrikat e emisionit e cila është “drejt martesës”, ish-konkurrenti shprehu preferencë të madhe për Beniadën, ish-banoren simpatike të Big Brother Vip, e cila me çiltërisë e saj arriti të vidhte zemrën jo vetëm të Albit, port ë të gjithë shqiptarëve.

“E kam takuar, është shumë e bukur dhe mund të kisha diçka”- u shpreh ai.

Le të presim se si do reagojë Beniada meqë ka qenë në kërkim të një djali të mirë shqiptar.

Më shumë


spot_img

spot_img