Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
5.1kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Drejt Italisë, kapen 15 klandestinë në portin e Vlorës

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

15 kladestinë janë kapur ditën e sotme në portin e Durrësit. Bëhet me dije se kladestinët ishin nisur për në Itali dhe vendet e tjera të BE.

Mësohet se kladestinët me origjinë ngaa Siria janë kapur rreth orës 08:30 në portin e Vlorës.

Ata janë shoqëruar për në komisariatin e Vlorës, ku do të merren në pyetje për të zbardhur nëse ka pasur persona që i kanë ndihmuar për të hyrë në porin e Vlorës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img