Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
2.6kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
18 °
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
13 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Drejt fundit! Rama publikon pamje nga shtëpitë e rindërtuara në Bubq, ja si duken

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur me pamje nga shtëpitë e rindërtuara në Bubq, një ndër vendet që u godit nga termeti i 26 nëntorit të 2019.

Në videon e publikuar nga kryeministri shihen shtëpitë që janë drejtë fundit, gjithashtu shkollat dhe rrugët.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me zemrën e Bubqit që po rilind, ju uroj një ditë të mbarë 🙏” shkruan Rama në postimin e tij.

Më shumë
spot_img
spot_img