Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
90 %
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
Mër
4 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Dosja e bujshme 339, Apeli rrëzon kërkesën e 2 komisonerëve për ndryshim mase

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0cd72b32bb630dced796cccb2fe28313

Gjykata e Apelit ka rrëzuar kërkesën për ndryshim mase të 2 komisionerëve të arrestuar në kuadër të dosjes 339, të cilët janë arrestuar pasi akuzohen për krim zgjedhor.

Rrëzohet kërkesa e komisionerëve R.Tuda e Bujar Sula.

Më datë 17 pritet të zhvillohet seanca për rivlerësimin e masës.

Lidhur me këtë çëashtje janë të implikuar 20 komisionerë, “10 arrest në burg”, 7 “arrest shtëpie” dhe 3 “detyrim paraqitje”.

Lexo edhe: https://www.newsbomb.al/dosja-e-bujshme-339-zbardhen-22-urdher-arrestet-te-perfshire-21-komisionere-nje-qytetar-dhe-nje-per-laboratorin-e-droges-ne-has-11-ne-burg-215218

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img