Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
2.1kmh
40 %
Mar
25 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
E martë, 9 Gusht, 2022
spot_img

“Dorëzohu!” Avokati i bën thirrje Adriatik Llallës: Le të flasë për peshqit e mëdhenj, vetë na i mësoi, t’i tregojë kush janë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Avokati Saimir Visha i ka bërë thirrje ish-Prokurorit të Përgjithshëm Adriatik Llalla që të dorëzohet, pasi u dënua me 2 vite burg nga GJKKO.

Ai tha se Llalla duhet të dalë dhe të flasë për “peshqit e mëdhenj”, për të cilët ka folur më parë, duke i treguar se cilët janë ata.

albsig

“Le të flasë sot për peshqit e mëdhenj. Le të flasë sot çfarë ka ndodhur në jetën e tij profesionale si kryeprokuror.

Peshqit e mëdhenj na i mësoi Llalla, le dalë të tregojë kush janë peshqit e mëdhenj që ka pasur në dosje. Nëse është i ndërgjegjshëm të shkojë të dorëzohet”, tha avokati në Euronews Albania.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img