Dorëhiqet kandidati i pavarur në Konispol Fatmir Shero: Votoni sipas vullnetit tuaj të lirë

Publikuar tek: politike, më 14:22 16-06-2015 Dorëhiqet kandidati i pavarur në Konispol Fatmir Shero: Votoni sipas vullnetit tuaj të lirë

Kandidati i pavarur i Bashkisë Konispol është dorëhequr nga gara e zgjedhjeve të 21 qershorit. Fatmir Shero ka thënë se dorëheqjen e ka dhënë për interesa më madhore se Bashkia.

Në njoftimin për dorëheqjen Shero ka i ka bërë thirrje qytetarëve të votojnë sipas vullnetit të tyre të lirë.

“Uroj një proces zgjedhor të qetë dhe i bëj thirrje kandidatëve për zhvillimin e një fushate brenda standarteve”, ka thënë Shero. Fatmir Shero tha se dorëheqja është thënë me vullnetin e tij të plotë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012217044830322
array(1) { ["section"]=> string(96) "dorehiqet-kandidati-i-pavarur-ne-konispol-fatmir-shero-votoni-sipas-vullnetit-tuaj-te-lire-13757" }