Hapësire reklamuese

Rajoni

Dorëhiqet deputeti i Nismës për Kosovën, Jakup Krasniqi

Shkruar nga Newsbomb

Jakup Krasniqi deputeti i Nismës për Kosovën, ka dhënë dorëheqjen.

Ky lajm konfirmohet nga mediat kosovare dhe vendimi për dorëheqjen e tij i është komunikuar edhe Kuvendit.

Ish kryeparlamentari, deklaroi para disa ditësh se po ndihej i tradhtuar nga dy partnerët e tij të koalicionit Isa Mustafa dhe Ramush Haradinaj.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese