Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
40 °
Hën
39 °
Mar
31 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Dorëheqja e Mesila Dodës, solidarizohen me të deputetja dhe anëtari i PD-së. Ja çfarë i thonë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë

spot_img
spot_img