Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Politikë

Dorëheqja e Bashës, GRIDA DUMA shpresëplotë: Nga ky çast, PD ndërton projektin për FITOREN E MADHE

Shkruar nga Newsbomb

Deputetja demokrate Grida Duma e quan dorëheqjen e Lulzim Bashës nga posti i kryetarit të PD-së si një çast që i hap rrugën drejt fitores kësaj force politike.

Duma, e cila kishte kërkuar më herët largimin e Bashës dhe dha dorëheqjen nga posti i nënkryetares së PD, thotë se tashme Partia Demokratike ka aleatë vetëm demokratët.

Reagimi i Grida Dumës:

Nga ky çast, Partia Demokratike mundet të ndërtojë projektin e saj të fitores së madhe!

Nga ky çast, Partia Demokratike, me të vetmit aksionerë: demokratët, mundet të shpalosë gjithë energjinë e jashtëzakonshme që ka!

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese