Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
42 %
4.6kmh
0 %
Sht
31 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Dorëheqja e Alizotit, emërohet drejtori i ri i Hekurudhave

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ilir Dashi është emëruar drejtor i Përgjithshëm i Hekurudhës pas dorëheqjes nga ky post të Genc Alizotit, i cili u largua disa javë më parë për arsye familjare.

Ilir Dashi ka qenë më parë drejtor i Qendrës Spitalore Universitare Tiranë (QSUT), drejtor drejtorie në Bashkinë e Tiranës dhe kryetar i Lëvizjes Socialiste për Integrim në Tiranë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img