Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
40 %
1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
34 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

“Dorë për dore me prindërit”, Greg Rama publikon VIDEOT e veçanta, Zaho i gëzuar në Lungomare

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Djali i kryeministrit Edi Rama, Gregor Rama ka publikuar në Instagram disa video të veçanta të Zahos së vogël sot në Vlorë, në mitingun përmbyllës të PS në kuadër të fushatës elektorale për zgjedhjet e 25 prillit 2021.

Ai shihet i kapur dorë për dore me Edin dhe Lindën teksa vetë shihet shumë i gëzuar teksa ecën në Lungomaren e ideuar nga babai i tij. Njerëzit janë shfaqur shumë të entuziazmuar, sidomos kur Zaho foli në podium dhe tha: Mirëmbrëma, unë e dua Vlorën.

albsig

spring

Në video shihet të gjithë anës Lungomares që brohorasin dhe përshëndesin familjen Rama, ndërkohë që janë disa truproja që kujdesen për sigurinë e kryeministrit dhe familjes së tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img