Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
42 %
4.6kmh
0 %
Sht
31 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Donte djalë, babai shet vajzën 10 ditëshe për 5 mijë euro

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një burrë në Kinën Lindore është arrestuar për shitjen e vajzës së tij të porsalindur.

albsig

spring

Burri është shumë i fiksuar pas djemve dhe u zhgënjye kur zbuloi se fëmija e tij ishte sërish vajzë. Ai e shiti foshnjën 10 ditëshe për 5 mijë euro tek një çift ri te një provincë tjetër.

Denoncimin në polici e bëri nëna e tij, kur zbuloi se mbesa e saj ishte zhdukur. Aktualisht fëmija është gjetur dhe  mbahet në kujdesin e nënës dhe gjyshes. 

Policia e Kinës ka arrestuar blerësit dhe babain e vajzës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img