Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Doni të udhëtoni drejt Italisë apo anasjelltas? Ja cilat janë 7 KUSHTET e rëndësishme që duhet të plotësoni (Nga pasja e një partneri stabël te tamponi i detyruar)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kompania e fluturimeve Air Albania ka publikuar kushtet e rëndësishme që duhet të plotësojë çdo uhdëtar që kërkon të udhëtojë nga Shqipëria drejt Italisë dhe anasjelltas.

Lejohen të udhëtojnë familjarët e personave që kanë në Itali leje qendrimi për një periudhë të gjatë kohe. Ata që kanë partner/e dhe një marrëdhënie stabël.

I rëndësishëm është posedimi i një testi covid, maksimumi 72 orë para nisjes. Vendimet e tjera i gjeni më poshtë:

1 6
2 4

Vendimet e mësipërme vlejnë nga dje (16 maj 2021) deri në 30 korrik 2021.  

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img