Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Pre
21 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Doni të jeni të suksesshëm? Atëhere, sipas Ermal Mamaqit duhet të bëni këto tre gjëra

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Për Ermal Mamaqin të jesh i suksesshëm nuk do të thotë aspak se do të të duhet të neglizhosh familjen, pasi sipas tij mund të jesh një baba dhe bashkëshort i përkushtuar, gjithashtu dhe një biznesmen i suksesshëm.

Këtë gjë Mamaqi e ka treguar më së miri edhe ditën e sotme përmes një fotoje mjaft të bukur me të birin.

Ai ka kaluar këtë të shtunë me shokun e tij më të mirë, Joelin dhe nuk ka nguruar të japë dhe një këshillë për të gjithë ndjekësit e tij.

 “Rritu,Puno,Luaj(Përsërite)”, ka shkruar Ermali krah fotove teksa shihet duke u argëtuar me të birin, të veshur me uniforma ushtarake.

192141474 986855855481895 725337348829804829 n

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img