Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
30 %
5.1kmh
0 %
Mar
1 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 25 Janar, 2022

Donaldi harron “premtimin” që i bëri Borës, flirton hapur me Beatrixin

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Marrëdhënia mes Donaldit dhe Beatrixit gjatë ditëve të fundit ka qenë kryefjala brenda në shtëpi.

Sjelljet, veprimet kundrejt njëri-tjetrit duken si filtrime dhe këtë mendim kanë dhe banorët aty brenda në shtëpi.

Dyshja janë pothuajse gjithë kohës pranë njëri-tjetrit, duke biseduar e duke u prekur në shenjë flirtimi.

Së fundmi Donaldi e ka kapur Beatrixin nga duart, ndërsa ajo e ka bërë me majonez te krahu, duke u “ngacmuar” kshu me njëri-tjetrin.

Kujtojmë se afrimiteti i tyre është komentuar shumë dhe nga banorët, madje ditën e djeshme Antonela iu tha “pëlqeheni ju të dy”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img