Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Hën
35 °
Mar
36 °
Mër
36 °
Enj
34 °
Pre
29 °
E hënë, 27 Qershor, 2022
spot_img

Donaldi apo Romeo? Zbulohet cili nga binjakët u aksidentua me motor

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e djeshme në aksin Tiranë-Elbasan ndodhi një aksident me motor. Nga fotot që u shpërndanë me shpejtësi në rrjet shihej motor ii shtrirë në asfalt dhe një prej vëllezërve Veshaj ndodhej pranë një mjeku dhe një ambulance.

Burime për mediat bëjnë me dije se qytetarët e pranishëm në vendgjarje kanë treguar se i aksidentuari me motor ka qenë aktori Donald Veshaj, ndërsa Romeo e ka shoqëruar për në spital.

albsig

spring

Ndërkohë, deri më tani nuk ka asnjë reagim as nga Donaldi dhe as nga Romeo në lidhje me këtë aksident.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img