Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Donald Trump pritet të rikthehet “online”, ish-Presidenti i SHBA do të ketë platformën e tij pas bllokimit nga rrjetet sociale

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3703a8db64109378aa032ab87dc6bc04

Ish-presidenti i SHBA Donald Trump pritet të rikthehet së shpejti “online”.

Trump do të rikthehet në rrjetet sociale pas bllokimit që i bëri Tëitter, Facebook, Instagram, Snapchat dhe YouTube, për shkak se ai akuzohej si nxitës i protestave të dhunshme në Kapitol.

Sipas mediave ndërkombëtare, Trump do të krijojë platformën e tij, por ende nuk dihet se si do të jetë kjo platform.

Tashmë pritet vetëm të shohim se si do të jetë kjo risi e Trump, që me siguri do të ndikojë shumë edhe në platformat e tjera.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img