Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
72 %
4.6kmh
75 %
Hën
14 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

Donald Trump nuk tërhiqet: Fitore e madhe ligjore në Pensilvani

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f49cbdcc5761785cbf3a1d69ba0a577d

Presidenti amerikan Donald Trump nuk tërhiqet nga deklaratat e tij për të mos numëruar votat që vijnë pas ditës së votimit.

“Fitore e madhe ligjore në Pensilvani”, shkruan Trump në Tëitter, ndërkohë që numërimi i votave vazhdon.

Demokratit Joe Biden i duhet të ruajë avantazhin në Nevada për të arritur në 270 mandate dhe për të marrë presidencën e SHBA, ndërkohë që Trump i duhet t’i fitojë të gjitha shtetet e mbetura.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img