Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Donald Lu thërret për drekë në rezidencën e tij Lulzim Bashën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shqipëri, Donald Lu, është takuar me kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Lu e ka thirrur Bashën për drekë në rezidencën e tij ndërsa ende nuk dihet çfarë kanë biseduar me njëri-tjetrin, mendohet që Refoma në Drejtësi të ketë qënë kryefjala e diskutimeve. Ambasadori Donald Lu për rreth një javë nuk ka qenë pjesë e diksutimeve dhe takimive me krerët e politikës shqiptare që pas takimeve me Ramën dhe Metën.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img