Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
4.1kmh
0 %
Die
28 °
Hën
33 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Donald Lu në selinë e PD, takim me Bashën pas atij me kryeministrin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b0bef606382a220661f08e1d46a951ef

Ambasadori i SHBA-së, Donald Lu ka mbërritur në selinë e Partisë Demokratike ku po zhvillon një takim me kryetarin Lulzim Basha.

Takimi Lu-Basha zhvillohet disa orë pasi ambasadori amerikan u takua në Kryeministri me Edi Ramën.

Lu bëri gjithashtu sot disa deklrata të fuqishme ku kritikoi autoritetet për mos kapjen e Klement Balilit.

Lexo edhe:

Donald Lu akuza të forta Ramës dhe Tahirit: Trafikanët kanë mbështetje, s’ kapni dot Balilin jo më peshqit e mëdhenj

Ç’po ndodh në Kryeministri, pas Donald Lu hyn menjëherë Visho Ajazi

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img