Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Dom Niko Sheldija jep ALARMIN, qentë mblidhen dhe hidhen në natyrë (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë


spot_img
spot_img