Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
36 %
3.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Doli shëtitje duke thyer masën e sigurisë, arrestohet 30-vjeçari në Durrës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 30-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi ka thyer mësën e sigurisë “arrest shtëpie”.

Policia njofton se më tre muaj më parë 30-vjeçari së bashku me babain e tij, janë arrestuar pasi u janë gjetur në banesë lëndë narkotike, ndërsa së fundmi i riu ka thyer masën e dhënë nga Gjykata e Shkallës së Parë Durrës për veprën penale ” Prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike”.

Njoftimi i plotë i policisë

Vihen në pranga të policisë një shtetas, pasi theu masën e sigurisë.

Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në DVP Durrës, në vijim të informacionit të dhënë më datë 17.02.2020    ku u arrestuan në flagrancë dy shtetas I.Ç., dhe B.Ç.,  (babë e bir )pasi iu sekuestruan një sasi lënde narkotike e dyshuar e llojit cannabis sattiva, ditën e djeshme  kanë ndaluar shtetasin B.Ç., 30 vjeç, banues në Durrës,(i biri) pasi nuk ka zbatuar masën e  sigurisë ” Arrest në shtëpi” të dhënë nga Gjykata e Shkallës së Parë Durrës për veprën penale ” Prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike”.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img