Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Doli, por harroi gjellën në zjarr, merr flakë apartamenti në Vlorë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3c22b9ea7891f8b3756c3c0aa1ba33ff

Një apartament është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në Vlorë.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në një apartament në katin e gjashtë të një pallati në Lungomare.

Mësohet se zonja e shtëpisë në momentin që ka dalë ka harruar gjellën në zjarr, e cila ka shpërthyer në flakë duke djegur disa orendi.

Fatmirësisht nga ngjarja nuk ka të lënduar, por vetën dëme materiale.

Zjarrfikësja ka mbërritur në vendngjarje dhe ka bërë të mundur shuarjen e flakëve.

dsgfdgfjhj.JPG

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img