Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
4.1kmh
75 %
Pre
26 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Doli për të peshkuar, mbytet i moshuari në Darzezë të Fierit (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

93638e70a6474d7c60f9ba298e6a42dd

Një peshkatar është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në bregdetin e Darzezës në Fier.

Është gjetur i pajetë Kristaq Mëngjezi 71 vjeç, banues në Fier. Nga kqyrja paraprake e kufomës nuk konstatohen shenja dhune dhe dyshohet se vdekja ka ardhur si pasojë e mbytjes nga uji pasi 71-vjeçari ka qënë duke peshkuar.

“Sot rreth orës 09:00 në një kanal me ujë në Darzezë, është gjetur një shtetas i mbytur.

Nga veprimet e para rezultoi se trupi i përket shtetasit K. M., 71 vjeç, banues në Fier. Nga kqyrja paraprake e kufomës nuk konstatohen shenja dhune dhe dyshohet se vdekja ka ardhur si pasojë e mbytjes nga uji pasi 71-vjeçari ka qënë duke peshkuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes”, njofton Policia.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img