Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

Doli me qenin dhe nuk u kthye më, gjendet në Karaburun turisti gjerman

spot_img

Lajme të ngjashëm

Është gjetur turisti gjerman, i cili u raportua i humbur një ditë më parë në Gadishullin e Karaburunit.

Policia e Orkumit ka vijuar kërkimet gjatë mbrëmjes së djeshme, për të gjetur 73-vjeçarin gjerman, i cili kishte dalë nga shtëpia me qenin e tij dhe nuk ishte kthyer më.

Sipas policisë gjermani 73 është mirë dhe ka nisur sinjal nga vendi ku ndodhet në “Skalom të Beget “ nji gji në afërsi të Bristanit mbas bazës së Pashalimanit.

Mësohet se gjermani është i apasionuar pas hiking, ndërsa policia është nisur drejt gjirit ku  ndodhet i moshuari.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img