Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
82 %
1.5kmh
90 %
Sht
15 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Doli i zhgënjyer nga gara në Berat, Lefter Maliqi nuk dorëzohet: Dështimi i pamerituar të motivon deri në fitore

spot_img

Lajme të ngjashëm

Lefter Maliqi ka publikuar në rrjete sociale një foto të tijën me një mbishkrim për të uruar të gjithë qytetarët në këtë fillim maji, në ditën e punëtorëve.

I renditur i shtati në listën e LSI në Berat, në një qark ku kjo parti doli fare pa mandat, Maliqi është parë i zhgënjyer së tepërmi, por mesa duket optimizmi është gjithnjë një ide e mirë.

Ai thotë se humbj ishte e pamerituar, por kjo humbje të motivon për të ecur përpara, në sfida dhe fitore të tjera të merituara në të ardhmen.

Shënimi i Lefter Maliqit

Muaj te mbare per te gjithe! Jeta eshte plot sfida, rendesi ka optimizmi. Cdo deshtim i pamerituar te motivon per pune te palodhur deri ne fitoren e merituar

179960266 5576678599073253 8670031830392773988 n

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img