Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
2.6kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Doli çift me Andin por ishte e lidhur me djalin nga Kosova, reagon TEA: Prej muajit Nëntor jam me Beartin, produksioni e dinte (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6d6976e2958672906247827aa3d9f3eb

Tea Trifoni, konkurentja e “Përputhen” reagon për herë të parë pas fotove të publikuara në rrjetet sociale, ku ajo shfaqet duke u puthur me Beartin, edhe ky konkurent në këtë emision.

Përmes një video-mesazhi të gjatë, ajo thotë se prej muajit Nëntor është e lidhur me Beartin, pavarësisht se nga emisionin doli çift me Andin. Madje sipas saj, produksioni e dinte gjendjen e takimeve të saj dhe të takimeve me Andin, por nuk i kanë përjashtuar.

Ajo akuzon produksionin se i kanë mbajtur në emision edhe pse e dinin, që ajo të paktën, ishte në një lidhje me djalin nga Kosova. Për gjithë ndjekësit që u zhgënjyen, ajo kërkoi një falje. Ndërkohë, Andi, tha se produksioni përmes kontratës i ka detyruar konkurentët të mos flisnin.

Video-mesazhi i Teas:

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img