Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
43 %
3.1kmh
40 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
20 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

Dolën për peshk, peshkatarët gjejnë një person të pajetë në Vlorë (DYSHIMET E PARA)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë mëngjesin e sotëm. Bëhet me dije se peshkatarët kanë konstatuar një person të mbytur në zonën e Petroliferës.

Një person, i gjinisë femër është gjetur i pajetë nga peshkatarët, i cili dyshohet se është mbytur.

Nuk dihen ende rrethanat në të cilën ka ndodhur ngjarja, ndërsa policia është nisur drejt vendngjarjes.

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 13.10.2021, në orën 09:00, në afërsi të molit të Petroliferës, Vlorë, është gjetur i pajetë, një shtetas ende i paidentifikuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img