Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Dokumenti/ Kiri Hajdari emërohet në detyrë te KESH, ja FUNKSIONI që do të kryejë djali i Azem Hajdarit dhe PAGA e majme

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9dd900707ad96594488aa62a2d4ede1c

Kirjald (Kiri) Hajdari, djali i pishtarit të demokracisë Azem Hajdari është emëruar në detyrë pranë Korporatës Elektroenergjitike Shqiptare, përmes një shkrese të KESH të datës 12 shkurt 2020.

Në kontratën e punës specifikohet se ajo është për një periudhë 3 mujore, e cila do të shërbejë si provë për Kirjald Hajdarin dhe ka nisur më datë 12 shkurt. Djali i Azem Hajdarit do të shërbejë si teksnik specialist në Departamentin e Zhvillimit Strategjik në Tecin e Vlorës.

Newsbomb.al zbardh kontratën e punës së Kiri Hajdarit dhe në të specifikohet dhe paga. 95 mije lekë të reja në muaj/bazë do të paguhet ai.

Më poshtë kontrata e punës e Kirjald Hajdarit me KESH:
jgfgfgf.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img