Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
14 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Dokumentari hedh dyshime mbi vdekjen e Ibrahim Rugovës: Mund të jetë helmuar (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

“Misteri i vdekjes së Presidentit”, kështu titullohet dokumentari me autor Leonard Kerqukin ku tre personalitete të njohura në Kosovë kanë hedhur dyshime se Ibrahim Rugova nuk ka vdekur nga kanceri.

Një prej tyre, ish-Kryetari i Parlamentit, Nexhat Daci flet edhe për pretendimet se Ibrahim Rugova nuk ka vdekur nga kanceri, por mund të jetë helmuar duke akuzuar stafin e Presidentit për pakujdesi.

“Njerëz që e kanë rrethuar presidentim dhe ata nuk kanë qenë kryesia e partisë, por kanë dashur me e privatizu jetën e presidentit, punën e presidentit, veprën e presidentit”, ka thënë Daçi.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img