Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
2 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Doktori që takoi Putinin një javë më parë rezulton me koronavirus

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

182808f2e4b6c5e78be7f859917d8611

Një doktor që u takua me presidentin rus Vladimir Putin para një jave ka rezultuar pozitiv në testin për virusin Covid-19.

Lajmin e bën me dije televizioni rus Rossiya 24. Putin vizitoi javën e kaluar spitalin Kommunarka në Moskë ku diskutoi për disa çaste me doktorin Denis Protsenko. Në rrjetet sociale tashmë po qarkullojnë fotografi nga momenti kur putini flet me doktorin dhe i jep atij dorën, pa patur masa mbrojtëse, raporton neësbomb.al.

Kremlini tha këtë të martë se Putini testohet regullisht për koronavirus, dhe se “gjithçka është mirë”, raportoi agjencia e lajmeve RIA.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img