Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
17 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Doktoresha shtatzënë publikon foton nga Infektivi dhe shkruan: Sepse ne punojmë bashkë këtu

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

18fa582934343d146eb3f05419a5d157

Doktoreshë Krisli Serani i prek të gjithë me një foto publikuar nga Infektivi i QSUT.

E veshur gjer në dhëmbë, doktoresha mban me dorë barkun e saj të rrumbullakosur dhe shkruan “sepse ne punojmë bashkë këtu”, raporton newsbomb.al.

E ka fjalën për djalin që po pret dhe është në javët e fundit të shtatzanisë. Por doktoreshë Krisli nuk e ka lënë punën mes të sëmurëve me Covid.

Lexo të plotë (Kliko këtu)

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img