Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
14 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Dogji vajzën me ujë të nxehtë, arrestohet një javë më pas babai

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një javë pasi dhunoi gruan dhe i hodhi ujë të nxehtë të bijës në këmbë, arrestohet 45-vjeçari, Kujtim Xhura. Ngjarja e rëndë ndodhi në Durrës më datë 2 shkurt. 14-vjeçarja A.Xh është përvëluar me ujë të nxehtë, teksa ka ndërhyrë për të shuar konfliktin që po ndodhte mes prindërve të saj.

Adoleshentja A. Xh ka tentuar të shpëtojë nënën nga dhuna e babait, por ky i fundit ka bërë veprimin e tmerrshëm ndaj saj, duke i hedhur ujë të nxehtë. Për pasojë vajza është djegur në këmbë dhe është dërguar për mjekim të specializuar në QSUT në Tiranë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img