Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Dogji makinat e ish të dashurit, Desara posto foto nga shtëpia por ka diçka në këmbë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Desara Mançellari, vajza e cila u bë e famshme pasi dogji katër automjete, dy prej të cilave i përkisnin ish të dashurit të saj, ka postuar një foto nga shtëpia e saj. Ajo duket teksa qëndron e shtrirë me cigare në dorë, ndërsa i ati e ka kthyer vështrimin nga monitoruesi i arrestit që Desarës i është vendosur në këmbë pas vendimit të Gjykatës. Ajo ndodhet nën masën arrest shtëpie dhe aparati monitoron çdo lëvizje të sajën, duke njoftuar autoritetet nëse Desara vendos të thyejë perimetrin.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img