Tirana
moderate rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
2.6kmh
75 %
Mar
17 °
Mër
25 °
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
22 °
E martë, 27 Shtator, 2022

Dogjën plehrat, ZJARRI del jashtë kontrollit dhe përfshin hyrjen e PALLATIT te sheshi Willson në Tiranë (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një pallat ka rrezikuar të përfshihet nga flakët pak para mesnatës në zonën pranë sheshit Willson në Tiranë.

Sipas informacioneve paraprake, dyshohet se persona të paidentifikuar i kanë vënë zjarrin mbeturinave, por flakët kanë dalë jashtë kontrollit duke rrezikuar të përfshijnë të gjithë pallatin.

Zjarri ka përfshirë dritaret si dhe disa tela të energjisë elektrike dhe internetit në hyrje të pallatit.

Zjarrfikësja sapo ka mbërritur në vendin e ngjarjes.

PAMJET:

 

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img