Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
59 %
0.5kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
9 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

“Do vijmë në pushtet”, Berisha nxjerr sondazhin në Parlament: Po ecim të sigurt drejt fitores

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha ka treguar një sontazh në Kuvend dhe tregon se opozita do të marrë pushtetin në zgjedhje.

Berisha në seancën plenare ka nxjerrre tabletin dhe ka treguar një sontazh që tregon se PD do të fitojë zgjedhjet vendore.

“Asnjë fjalë këtu, për faktet konkrete për vjedhjet dhe abuzivet janë vetë. Dua të jem i siqertë për herë të parë në këtë platformë zonja tha një të vërtetë. Ne do vijmë në pushtet pasi opozita është duke ecur e sigurt drejt fitores. Kurse lidhur me atë që shtro Pandeli në mënyrë absolute PD nuk ka marrë asnjë qindra edhe nuk mund të marrë nga një vend i cili është armik” tha Berisha.

Më shumë


spot_img

spot_img