Tirana
broken clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
100 %
2.1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
17 °
Pre
17 °
Sht
16 °
Die
17 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

“Do vdesësh, ditët e tua janë të numëruara”, kërcënohet me jetë zv.presidentja amerikane Kamala Harris

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 39-vjeçare është arrestuar pasi kërcënoi zëvëndës-presidenten amerikane Kamala Harris se do vriste.

Niviane Petit Phelps me profesion infermiere, akuzohet për regjistrimin dhe dërgimin e disa videove te bashkëshorti I saj, I cili aktualisht ndodhet në burg në të cilën ajo diskutonte për vrasjen e Kamala Har

“Kamala Harris do të vdesësh. Ditët e tua janë të numëruara tashmë. Dikush më pagoi 53,000 dollarë vetëm për t’ju vrarë, unë do ta bëj punën, në rregull”, tha Phelps në një video, sipas ankesës. 

Një agjent special i Shërbimit Sekret përgjoi komunikimet midis Phelps dhe burrit të saj të burgosur në JPay, një platformë komunikimi që lejon njerëzit të cilët nuk janë të burgosur të komunikojnë me njerëz brenda burgut.

Në videot e publikuara shihej qartë urrejtja e saj ndaj Harrisit, Joe Biden dhe shumë personave të tjerë pjesë të kabinetit.

Më shumë
spot_img
spot_img