Tirana
broken clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
5.1kmh
75 %
Hën
24 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
26 °
Pre
20 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

‘Do vdes për p****n tënd’, Rudina Dembacaj i kthen përgjigje fansit: Ia vlen! Shihemi në… (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

4ab111ff84db8cd279599015f43db2d1

Rudina Dembacaj ka kaluar çdo kufi parashikimi nga fansat e saj, çdo kufi përsa i përket komplekseve dhe transparencës që ka me ndjekësit në rrjete sociale.

Aktorja dhe moderatorja e njohur zhvillon shpeshherë mini-intervista në Instastory, ku i kthen përgjigje ndjekësve të saj për gjërat që ata janë kurioz.

Shumë duan të dinë për jetën e saj, Markun, vajzën, por dikush ka guxuar të mos e pyesë, por t’i bëjë një kompliment allashqiptarçe.

“Do të vdes për p*dhin tan”, i shkruan ai, ndërkohë që Dembacaj e ka shpërndarë përgjigjen për të gjithë: Ja vlen! Shihemi në botën tjetër.

Screenshot_5.jpg

Më shumë

spot_img