Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Do vazhdoj punën me të njëjtin përkushtim’, Lala: Kërcënimet e gazetarëve nuk janë marrë seriozisht

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

42338563e54f7598d0c5fffae0ae48fd

Duke rrëfyer  tmerrin e përjetuar natën kur është sulmuar me armë shtëpia e prindërve të saj, gazetarja Klodiana Lala është shprehur e bindur se do të vazhdojë të bëjë punën e saj me po të njëjtin përkushtim.

“Publiku duhet të më besojë ashtu siç më kanë besuar deri më sot. Unë do të jetoj në këtë vend, unë do i rris vajzat e mia në këtë vend. E kam dashur dhe do vazhdoj ta dua këtë vend”, u shpreh Lala.

Gjithashtu gazetarja ka rrefyer se edhe para dy vitesh ka marrë nje letër kërcënuese që nuk e bëri kurrë publike.

“Kërcënimet e gazetarëve të kronikës nuk janë marrë seriozisht, nuk është vlerësuar puna e gazetarëve të kronikës, policia i ka marrë me dyshim i ka lenë dosjet aty në një cep”, tha mes të tjerash Lala.

 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img