Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
1kmh
75 %
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

“Do t’ju rrah”, gruaja shqiptare hyn në një shkollë në Greqi dhe kërcënon nxënësit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Volos, ku një grua shqiptare ka shkuar me thikë në një shkollë dhe ka kërcënuar fëmijët.

Bnëhet me dije se gruaja me thikë në dorë ka filluar t’u bërtasë nxënësve duke thënë “Do t’ju ha, do t’ju rrah”.

Shkolla ka lajmëruar menjëherë policinë, e cila ka arrestuar 42-vjeçarin. Gruaja me origjinë nga Shqipëria, teksa ka bërtitur ka përmendur emrin e një vajze.  Gruaja ka dy fëmijë, por asnjëri prej tyre nuk shkonte në atë shkollë.

Sipas mediave greke 42-vjeçarja është e divorcuar dhe dyshohet se nxënësit e shkollës po ngacmojnë një nga fëmijët e saj, por edhe atë.

Më shumë
spot_img
spot_img