Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
51 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
3 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Do të zhvillohej nesër, Kuvendi shtyn seancën plenare, zbulohet arsyeja

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Seanca plenare e Kuvendit të Shqipërisë̈ është shtyrë për shkak të Ditës së Verës.

Nuk do të zhvillohet nesër si zakonisht, por është shtyrë për ditën e martë me 16.03.2021.

Njoftimi i plotë i Kuvendit:

Të nderuar kolegë,

Ju njoftoj se seanca plenare e Kuvendit të Shqipërisë do të zhvillohet ditën e martë, datë 16.03.2021, ora 10:00.  (Urdhër nr. 14, datë 11.03.2021, i Kryetarit   Kuvendit, z. Gramoz Ruçi.)

Procedurat e transmetimit do të jenë të njëjtat me ato të seancave të mëparshme: makinat do të hyjnë dhe sinjalin do ta marrin nga RTSH.

Ju lutem, kujdesuni që të jenë vetëm makinat që janë të akreditura.

Gazetarët dhe kamerat nuk do të hyjnë në sallë, por do të lejohen vetëm në oborrin e Sallës së Seancave Plenare, në vendin e caktuar për shtypin.

Duke ju falenderuar për mirëkuptimin, mund të më shkruani për çdo nevojë për mbështetje apo sqarim.

Faleminderit!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img