Tirana
fog
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

Do të ulej në Kogresin Amerikan në janar 2021, ndahet nga jeta në moshën 41 vjeçare kongresmeni i shtetit të Louisianës

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6f7c3d7e1146e3e98aab3f805971f5a6

Luke Letlow, anëtari më i ri republikan i Loiusianës për në kongres humbi jetën të martën në mbrëmje si pasojë e komplikacioneve të covid-19, vetëm pak ditë përpara se të merrte detyrën. Ishte vetëm 41 vjec.

Zëdhënësi I tij, Andrew Bautsch konfirmoi vdekjen e tij. “Familja vlerëson lutjet e pafundme dhe mbështetjen gjatë ditëve të fundit. Më vonë do të ketë një deklaratë të familjes” tha ai.

Kongresmeni që do të merrte detyrën në janar u shtrua në spital në 19 dhjetor pasi u diagnostikua me covid-19.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img