Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
58 %
0.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
29 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Do të udhëtoni për në SHBA dhe pasaporta juaj është në prag të skadimit? Ambasada amerikane ka një sqarim

spot_img

Lajme të ngjashëm

 

 

Më shumë

spot_img